www.buypro.com.pl    |    telefon: 48 576 573 462   |    email: biuro@buypro.com.pl

Jesteś tutaj:

Dlaczego warto

DLACZEGO WARTO?

W ubiegłym roku w Polsce skradziono  prawie 9 tys. samochodów!

https://buypro.com.pl/photo/zdj_nr_1_5daf0b3728014.png

JAK DZIAŁAJĄ ZLODZIEJE?

Wystarczy zaledwie 6 sekund aby ukraść samochód. Złodzieje są wyposażeni w urządzenie wzmacniające sygnał z kluczyka. Jedna osoba z urządzeniem tak zwaną "walizką" zbliża się blisko domu, okien ,drzwi , a następnie przechwytuje sygnał z kluczyka ,który znajduję się w wewnątrz budynku.

Druga osoba posiada odbiornik i znajduje się przy pojeździe, gdy pierwsza osoba namierzy sygnał z kluczyka wysyła go do odbiornika i w tym momencie ,pojazd zostaje otwarty po czym złodzieje wchodzą do samochodu odpalają zapłon i odjeżdżają. Cała sytuacja może trwać zaledwie kilka sekund.

JAK SIE UCHRONIĆ?

Aby zminimalizować ryzyko kradzieży pojazdu ,przede wszystkim zadbaj aby kluczyk od samochodu był chroniony. Pudełko faraday BuyPro zostało zaprojektowane z specjalnego materiału które blokuję sygnał wysyłany z kluczyka tak aby zabezpieczyć Twój samochód.  Wkładając kluczyki do pudełka tworzy się tak zwana klatka Faraday która w 100% blokuje sygnał kluczyka tym sposobem uniemożliwiasz złodziejom dostanie się do Twojego samochodu. Pamiętaj również aby zebezpieczyć kluczyki zapasowe które powinny cały czas znajdować się w pudełku.

Jeśli jesteś poza domem ,spędzasz czas w pracy , na zakupach , siłowni również jesteś narażony na kradzież samochodu na tak zwaną "walizkę". Dlatego zalecamy stosowanie naszego etui BuyPro na kluczyk który skutecznie blokuje sygnał. Dzięki temu możesz być spokojny ,że Twój samochód jest bezpieczny w każdym miejscu.

NIE DAJ SIĘ ZŁODZIEJOM CHROŃ SWÓJ SAMOCHÓD!

JAK ZABEZPIECZYĆ KARTY KREDYTOWE?

Wystarczy umieścić kartę kredytową w naszym etui wykonanym z specjalnego  lekkiego materiału ,który  blokuję przed nieautoryzowanym odczytem karty. Tym sposobem możemy uchronić pieniądze przed kradzieżą.

Oprócz zbliżeniowych kart możesz przechowywać również nowe biometryczne dowody osobiste.

Stworzyliśmy Faraday Box BuyPro, oraz Pokrowiec abyś mógł czuć się bezpiecznie.

Użyliśmy wysokiej jakości materiałów wykonaliśmy setki testów aby stworzyć idealny produkt.

Zaufało nam już setki klientów nie tylko w Polsce ,ale również na całym świecie.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl